На Привокзальному в Луцьку смердить через ринок


Причина поширення неприємного запаху в районі залізничного вокзалу – зливи до мережі дощової каналізації підприємців, котрі торгують на ринку «Привіз».

Про це стало відомо 9 липня під час оперативної наради в Луцькій міській раді.

Директорка департаменту муніципальної варти Юлія Сиротинська розповіла, що загалом у період із 27 червня до 4 липня працівники департаменту здійснили 31 виїзд на місця поширення смороду та можливого зливу нечистот у каналізаційну мережу міста.

«Під час обстеження міста в окремих точках від зливової каналізації було помічено неприємний запах у районах розважального комплексу «Промінь» та ринку «Привіз» на вулиці Привокзальній. Працівники КП «Луцькводоканал» підтвердили, що причина неприємного запаху в районі залізничного вокзалу – в зливах до мережі дощової каналізації підприємців, що торгують на ринку», – повідомила Юлія Сиротинська.

Та додала, що з моменту появи неприємного запаху в місті інспектори посилили роботу щодо виявлення джерел поширення смороду. До прикладу, з 19 червня виставлено пост на межі міста та Боратинської ОТГ в місці в’їзду на поля фільтрації ПАТ «Гнідавський цукровий завод».

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/na-pryvokzalnomu-v-lutsku-smerdyt-cherez-rynok/” Об этом сообщает 0612ua.com со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход