Василь Козак зняв свою кандидатуру на виборах за 204 округом

Василь Козак закликав виборців зробити правильний вибір і підтримати зміни, які пропонує команда президента
Один з лідерів виборчих перегонів на 204-му виборчому окрузі, голова Сокирянської районної ради, Василь Козак зняв свою кандидатуру з виборчих перегонів.

Про це він повідомив у своєму зверненні, яке опублікував Північно-бессарабський інформаційний портал.
- Сьогодні я ухвалив для себе важливе, непросте та єдино правильне рішення – зняти свою кандидатуру із виборчих перегонів до Верховної Ради України.
Як людина із досвідом, бачу великий запит суспільства на кардинальні зміни, на повне перезавантаження влади, політиків нової формації, нових облич, що можуть і готові діяти!
Я завжди наголошував, що інтереси громади, земляків стоять вище моїх власних амбіцій, — зазначив Василь Козак.

Також Козак закликав виборців зробити 21 липня правильний вибір і підтримати позитивні зміни, які пропонує нашій державі президент України.
- Звертаюся до виборців 204-го округу! У цей важливий для країни час ми не маємо права на помилку. Давайте разом зробимо правильний вибір. Час обирати між новим і старим, між псевдореформами, контрабандою, корупцією, нехтуванням інтересами громадян і майбутніми позитивними змінами, які нам пропонує команда нового Президента України, — додав Василь Козак.
фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/07/09/vasyl-kozak-zniav-svoiu-kandydaturu-na-vyborakh-po-204-mu-okruhu.html” Об этом сообщает allsvit.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход