Віце-прем’єр-міністр Зубко розкритикував Каспрука за бездіяльність з 2014 року по реновації водоканалу

Каспрук и карандашВіце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко під час свого візиту у Чернівці згадав про проблеми нашого водоканалу. Він висловив обурення через бездіяльність влади Чернівців з 2014 року у питанні реновації комунального підприємства “Чернівціводоканал”, адже саме він у далекому 2014-му році був ініціатором підписання проекту між Чернівецькою міськрадою та Європейським інвестиційним банком. Об этом сообщает n-pravda.in.ua со ссылкой на СМИ.


Мені боляче, що саме в Чернівцях стоїть питання по реновації водоканалу. У 2014 році я був ініціатором підписання проекту між Чернівецькою міською радою і Європейським інвестиційним банком коштів, які виділяються на реконструкцію водоканалу», – зазначив Геннадій Зубко.


Нагадаємо, що мова йде про кредит в 17 мільйонів євро від німецького банку на модернізацію системи водопостачання міста. У 2014 році депутати дали дозвіл на його отримання. Але за 4 роки, знятий за бездіяльність екс-мер Олексій Каспрук, так і не спромігся вирішити це питання і кошти так і не надійшли. Щоразу екс-мер вигадував нові відмовки своєї бездіяльності, але все це призвело лише до загрози втрати цих коштів.Джерело статті: “http://times.cv.ua/2019/04/17/vitse-premjer-ministr-zubko-rozkrytykuvav-kaspruka-za-bezdiyalnist-z-2014-roku-po-renovatsiji-vodokanalu/”

ТОП новости

Вход